Gestor NEXO

399.00 zł

Rachmistrz NEXO

449.00 zł

Sklep komputerowy

"AND COMPUTERS" - istniejemy od 1996 roku.
Jesteśmy przodującą firmą w branży komputerowej na terenie Podhala. W ciągu kilkunastu lat udało się nam zdobyć zaufanie sporej grupy wymagających klientów. Zaufali nam między innymi dzięki miłej i fachowej obsłudze, konkurencyjnym cenom.
Naszymi stałymi klientami są zarówno instytucje miejskie jak i prywatni odbiorcy. Bardzo starannie dobieramy komponenty do budowanych przez nas zestawów komputerowych. Tym samym gwarantując ich niezawodność i przyjemność pracy zaraz po włączeniu w domu bądź biurze. Oferujemy produkty wyłącznie przodujących na rynku firm komputerowych.
Ponadto w naszych sklepach oferujemy pełny wachlarz urządzeń peryferyjnych, akcesorii, oraz gier (PC, PS3, XBOX).

Zrobisz zakup u nas za pomocą: gotówki, ale także na niskoprocentowe raty.
Systemy ratalne, z którymi współpracujemy zapewniają jedną z najniższych oprocentowań na rynku ratalnym . Formalności są minimalne - w ciągu 5 minut możesz stać się posiadaczem wymarzonego sprzętu komputerowego.
Na terenie Nowego Targu i okolic zakupione u nas zestawy komputerowe i monitory dostarczamy własnym transportem gratis !

Zapewniamy bogaty zakres usług gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych.

Wyróżnia nas jakość!
Komputery " AND Computers" to najnowsze rozwiązania, konstruowane w taki sposób by spełnić wszystkie wymagania związane z pracą i rozrywką. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości podzespołów i sprawdzonych producentów komputery "AND Computers" gwarantują bezproblemowe użytkowanie. Wszystkie komputery posiadają DWA LATA pełnej gwarancji.
Obsługa firm
Oferujemy stałą opiekę informatyczną nad całym sprzętem komputerowym oraz oprogramowaniem firmy na podstawie umowy serwisowej.
Indywidualną ofertę tworzymy pod specjalne wymagania każdej firmy. czytaj więcej
AND razem od 1996 r.
Jesteśmy przodującą firmą w branży komputerowej na terenie Podhala. W ciągu kilkunastu lat udało się nam zdobyć zaufanie sporej grupy wymagających klientów.  Zaufali nam między innymi dzięki miłej i fachowej obsłudze, konkurencyjnym cenom. czytaj więcej
Dowóz gratis